DarTransTur nasza historia to już 23 lata!!!

 

Firma DarTrans na rynku przewozów osobowych znajduje się od 1994 roku świadcząc najpierw przewozy regularne, a następnie od 2001 przewozy typowo turystyczne. W 2008 roku pod nazwą DarTransTur zaczęliśmy świadczyć usługi kompleksowej organizacji wycieczek i świadczyliśmy usługi na terenie całego kraju współpracując przede wszystkim ze szkołami, przedszkolami.

Od 2015 zaczęliśmy transformację by dotrzeć także do klientów klasy VIP, PREMIUM i tym samym wprowadziliśmy podział na opcje cenowe i komfortowe naszych autokarów.

Od 2016 oferujemy także międzynarodowy przewóz osób wynajem autokarów i busów, przewóz osób Katowice, Śląskie i poza granicami kraju. Posiadamy autokary klasy VIP 53 i 55 miejsc oraz klasy LUX 53 i 59 miejsc (wszystkie DVD, WC, klima), a także busy klasy VIP 23 miejsca i klasy LUX 19, 29 miejsc. Pomagamy w zorganizowaniu wycieczek, integracji, szkoleń na zlecenie klientów (atrakcje, obsługa przewodników górskich i terenowych, noclegi).

Misja
Staramy się zdobywać klientów ceną jak i miłą aparycją, a nasi kierowcy służą zawsze pomocną dłonią, a nasze czerwone krawaty niech zawsze będą wyznacznikiem jakości naszych usług – DarTranTur!!!